de la 100 lei /lună
În rate
Beneficii clienți
Supraveghere profesională pentru orice spațiu
Camera IP TP-Link VIGI C250 este o soluție Smart Security de tip Network Camera, disponibilă la NeoComputer pentru proiecte de monitorizare moderne. Modelul oferă senzor 1/2.7” Progressive Scan CMOS, lentilă de 4 mm, diafragmă 1.6 și un unghi de acoperire extins prin pan 0° to 360° și tilt 0° to 85°. Imaginea este transmisă în format H.265+/H.265/H.264+/H.264, pentru eficiență și claritate ridicată.
Confort în utilizare și funcții care fac diferența
Cu TP-Link VIGI C250, beneficiezi de supraveghere fiabilă în orice sezon, datorită temperaturii de operare -30–60 °C și iluminării nocturne cu 850nm IR LED până la 30 m. Microfonul integrat adaugă captare audio, iar securitatea rețelei este susținută prin Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter și Digest Authentication. Compatibilitatea ONVIF și vizualizarea simultană a 3 Main Streams & 3 Sub-Streams fac integrarea simplă.
Comandă acum de la NeoComputer
Alege TP-Link VIGI C250 de la NeoComputer și completează sistemul tău de securitate cu o cameră compactă, albă, de 115 x 85.7 mm, cu alimentare 12V DC ± 5% sau PoE 802.3af/at. Beneficiezi de garanție 24 luni și livrare în toată Moldova, pentru o achiziție rapidă și sigură.
Camera
- Rezolutie video 2880 x 1620
- Diaphragm 1.6
- Focal Length 4 mm
- Night Vision Type 850nm IR LED up to 30m
- Illumination Distance 30m
Adaptor de alimentare
- 12V DC ± 5%, Max. 7 W, 5.5mm Coaxial Power Plug; PoE 802.3af/at, class 0, Max. 8 W
Caracteristici de bază
- Operating Temperature -30–60 °C
Default
- Smart Security Network Camera
- Caracteristici Type , Pan/Tilt Range:Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 85°
Caracteristici Generale
- Garantie 24 Luni
Caracteristici Fizice
- Culoare White
- Dimensiuni 115 x 85.7 mm
Image Sensor
- Sensor Size 1/2.7” Progressive Scan CMOS
General
- Garantie 24 Luni
Video and Image
- Decoding Format H.265+/H.265/ H.264+/H.264
Caracteristici
- Exterior IP67, IK10
Audio
- Audio Input and Output Built-in Microphone
Network
- Security Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication
- Protocol TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS
- API ONVIF
- Simultaneous Live View 3 Main Streams & 3 Sub-Streams
Dispozitive de stocare
- Storage Media 1x SD Card
Interfețe/Porturi
- Rețea Ethernet 100/1000 Mbps
- Afișează mai mult Afișează mai puțin
Folosim cookie-uri pentru funcționarea site-ului, analiză și marketing. Cookie-urile de analiză și de marketing se activează doar cu acordul dumneavoastră.