UPS Tuncmatik Digitech Eco 1500VA/900W
În rate
0% 10 luni
În rate
0% 10 luni
Caracteristici Generale
  • Capacitate putere 900 W / 1500 VA
  • Frecventa intrare 50Hz sau 60Hz
  • Timp mediu de incarcare 6 ore
  • Tip baterie 12V 9Ah x 2
  • Umiditate 20 - 90 procente
  • Voltaj nominal input 220 / 230 / 240 VAC
  • Voltaj nominal output 220 VAC
  • Zgomot 45 dB
  • Temperatura de functionare 0 - 40 C
Caracteristici Fizice
  • Dimensiune 392 x 177 x 211 mm